ONLİNE: , BUGÜN: 0, TOPLAM: 0
İp Adresiniz: 17.58.102.1

Hoş Geldiniz

Hoş Geldiniz

Saygıdeğer Katılımcı

Organizasyon komitesi adına 25–26 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 7.Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarına Hoş Geldiniz demekten onur duyarız.

Bildiğiniz gibi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye de Akıllı Şebeke uygulamasına geçiş aşamasındadır. Bu kritik dönemde enerjiyi kullanan, üreten ve dağıtan taraflar;  enerjinin verimli, kayıpsız ve rasyonel kullanımı için çözümler aramaktadır. Bilgi ve iletişim teknolojileri ile akıllı şebeke gibi gelişmiş teknoloji çözümlerinin var olmasıyla enerji tüketimine ve üretimine dair problemlerin zamanla ortadan kalkacağı öngörülmektedir. Bu sebeple mevcut şebeke sistemlerinin, bu sisteme entegre olabilmesi için bir değişim geçirmesi kaçınılmazdır.

35 milyon su, 35 milyon elektrik ve 10 milyon doğal gaz abonesi bulunan ve 80 milyon nüfusa sahip Türkiye’de, şuan birçok elektrik dağıtım şirketi bu dönüşüm içerisine girmiş bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Türkiye’nin içinde bulunduğu geçiş sürecinde düzenlenen bu kongre; katılımcıların bütün paydaşlar ile bir arada olması, sorularına cevap bulması, akıllı şebekeler hakkındaki son yenilikleri öğrenmesi, örnek uygulamaları görmesi ve yatırım stratejilerini belirlemesi için uluslararası bir platform sağlayacaktır.

Sizleri 25-26 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’na bekliyoruz.

 

HHB EXPO, Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi üyesidir.