ONLİNE: 9, BUGÜN: 60, TOPLAM: 2360271
İp Adresiniz: 52.203.142.240

Neden ICSG İstanbul 2019 ?

Kamu/özel kurum ve kuruluşlarının akıllı şebekeler ve şehirler kapsamında yaptıkları alımların karar alma mekanizmalarına dahil olma ve ilgili yetkililerle bilgi alışverişinde bulunma imkânına kavuşacaksınız. Enerji firmalarının, imalatçıların, yazılım firmalarının, dağıtım şirketlerinin ve GSM Operatörlerinin sektöre özel geliştirdikleri çözümlerden, yeni  ürünlerden ve  güncel gelişmelerden haberdar olma imkânına sahip olacaksınız.

35 milyon su, 35 milyon elektrik ve 10 milyon doğal gaz aboonesi olan Türkiye’nin akıllı şebekeler kapsamında önümüzdeki 10 sene içersinde yapacağı yaklaşık 25 milyar dolar yatırımın bir parçası olacaksınız.

Akıllı şebekeler yatırımları için gerekli olan yazılım, donanım, iletişim ve güvenlik gibi birçok farklı iş alanında faaliyet gösteren küresel firmaların güncel ve son teknoloji ürünlerinden ve çözümlerinden haberdar olma imkânına sahip olacak, yeni işbirlikleri için iş ağınızı genişletme fırsatını elde edeceksiniz.

Şebeke ağını akıllı uygulamalar ile donatmış şehir ve ülkerin deneyimlerinden bilgi sahibi olacak, yeni planlama ve uygulama projeleri için gerekli olacak teknolojik altyapı hakkında bilgi edineceksiniz. Akıllı şebekeler için yapılacak dönüşüm sürecinde ortaya çıkan/çıkabilecek farklı sorunlara yönelik üretilen yeni çözüm ve ürünlere ulaşma şansını yakalayacaksınız.

Elektrik, su ve doğal gaz otomatik sayaç okuma sistemleri dâhilinde dağıtımın son tüketiciye ulaşana dek kontrolü için yapılacak ölçümlerin doğruluğu ve hızına ilişkin üretilen son teknoloji çözümlerden yararlanacaksınız. Daha verimli enerji üretimi ve tüketimi için geliştirilen ürün ve çözümlerin tanıtımını yapan küresel firmaların yetkili temsilcilerine ulaşacaksınız.

Geleceğin enerji sistemleri, akıllı şebeke ağları ve sürdürülebilir kent çalışmaları üzerine deneyimli firmaların son çalışmalarını görme fırsatını yakalacak, bu alanlarda geliştirdikleri ürün ve çözümler ile rekabet halinde olan küresel firmaların iş ağına dâhil olma şansına sahip olacaksınız. 21. Yüzyıla özel tasarlanan son planlamalardan haberdar olacak, akıllı şehirler ve şebekeler kapsamaında yapılan/yapılacak güncel tartışmaları takip etme imkânını elde edeceksiniz.

Avrasya, Orta Asya, Orta Doğu , Kuzey Afrika ve Balkan coğrafyasında planlanan yatırımları şekillendiren kurum, kuruluş ve küresel şirketlerin çalışmalarından faydalanacak, karar alma sürecinden uygulama aşamasına değin atılacak adımlara yönelik ürün, çözüm ve planlarınızı paylaşma fırsatını yakalayacaksınız.

HHB EXPO, Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi üyesidir.